Wraz z mężczyznami
Czy kobieta czuje się całkowicie szczęśliwa w stałym otoczeniu garnków, dzianych skarpet, mioteł i ubrań.

Ostatnio kobiety odważnie próbują przełamać zakres stereotypów i zrobić karierę na równi z płcią męską. Dlaczego nie chcą siedzieć w domu i być mistrzami. Jakie są powody, dla których kobiecy egoizm leży. Spróbujmy to rozgryźć.

Życie w XXI wieku nie jest tak proste, jak się wydaje. Zmieniono wszystkie koncepcje i pomysły dotyczące kultury, życia, rodziny, edukacji, zmienionych i kobiecych pomysłów dotyczących szczęścia. Teraz nie tylko człowiek działa jako wspólnik i żywiciel rodziny, ale także kobieta. Przedstawiciele słabej płci stali się niewielką przestrzenią w mieszkaniu, niewiele było komunikacji z dziećmi i w weekendy, być może z przyjaciółmi. Stało się nudne.

Możesz argumentować, że jest to dla kobiet, które nudzą się w społeczeństwie najdroższych stworzeń na ziemi - dzieci, i czy to jest, gdy są znudzone, jeśli dba się o to, aby dom był pełną filiżanką? Ale kobieta w końcu nie jest niewolnicą ani sługą, ma też własne pragnienia i marzenia. Bardzo często samo pragnienie jest okazją do autoekspresji i samorealizacji. Chęć udowodnienia, że ​​ona też nie może być gorsza niż jej mąż, a może gdzieś lepiej odnieść sukces.

Na co trzeba zacząć? Po pierwsze, zrozum siebie i swoje preferencje. Czym jest dusza, myśli, o których nie da się odpocząć. Lepiej jest wziąć kawałek papieru i wyszczególnić go pod względem przedmiotów, co chcesz zrobić i co musisz zrobić. Nie wątp w siebie, każda osoba ma talenty, tylko niektóre z nichukryte lub nie rozwinięte na odpowiednim poziomie. Potrzebujesz tylko odwagi i wiary w swoje umiejętności, a wciąż masz wielką chęć odnieść sukces.

Po ustaleniu, musisz zacząć. Przede wszystkim są to oczywiście dzieci. Jeśli są małe, musisz zająć się nianią lub zaangażować dziadków. A dzieci będą pod rzetelnym nadzorem, a ty jesteś spokojny. Jeśli dzieci są starsze i iść do szkoły, a następnie pomaga jej babcia nadal użyteczne. Wymagana jest również kontrola nad zadaniami domowymi i czasem spędzanym na grach komputerowych.

Po drugie, konieczne jest przygotowanie człowieka.

Tylko niektórzy ludzie nawet się cieszę, że postanowiła wnieść żonę i ich wkład do budżetu rodzinnego.

Innego rodzaju człowiek będzie dumny i podziwiany przez swoją inteligentną i twórczą żonę.

Trzeci rodzaj Radujcie sukces żona i nawet jej pomóc poruszać się po drabinie kariery.

i po czwarte, najliczniejsze i niebezpieczny rodzaj ludzi - tzw właścicieli, kapitanów i zazdrosny. Uważają swoją drugą połowę, jako własność, że możesz iść z domu do sklepu iz powrotem. Może uwierzyć, że miejsce kobiety jest w kuchni i pogardliwie zasmeyutsya jeśli słyszą o chęci do pracy. A jeśli żona podziela ich marzenia o karierze, zaczyna się prawdziwa sztuczka. Mogę posypatysya nawet grad kpiny, jak „co jesteś w stanie”, „komu trzeba”, „tak, masz umysł jak kot śmiechem”

Oto kobieta musi wykazać cierpliwość i powściągliwość i ponownie rozpocząć tę rozmowę w tygodniu, w którym będzie mężczyznadobry nastrój. Spróbuj porozmawiać z mężem skonfigurować właściwy sposób, sugerując mu, że jest to bardzo poważne i ważne dla ciebie, zapytaj go słuchać w ciszy. Tu trzeba wykorzystać całą swoją wymowę, ale w bardzo zwięzły sposób, jak więcej niż 5 minut, aby słuchać ciebie nikt nie będzie. Tylko męski mózg może dostrzec kobiecego rozmowie kilka minut, po czym jest on wyłączony, a wszystko, co zostanie omówione później, po prostu nie jest postrzegana.

, ale zdarza się, że żadna perswazja nie pomogło i mężczyzna kategorycznie przeciwko pracy żony i nie chcą słyszeć o jej karierze, potem trzeba skrzydła i spróbować pracy przez jego rodziny, na przykład, jeśli masz dobre relacje z teściową, wtedy może stać się doskonałym sprzymierzeńcem. Bracia i siostry, a także bliscy przyjaciele, pojawią się wszyscy ci ludzie, którzy mają wpływ na twojego męża. Razem to dostajesz. Poświęcenie, wytrwałość, siłę woli, a co najważniejsze - silne pragnienie sukcesu - to są twoi sojusznicy w osiągnięciu celu.

Po pewnym czasie, gdy rzeczy muszą przejść drogę, twój mąż może być tylko dumny, że ma taką wspaniałą żonę, matkę swoich dzieci i udanego biznesu - Lady.