Sufity podwieszane z aluminium


Zacznijmy mówić o sufitach aluminiowych wyjaśniających jeden z niewłaściwie używanych w codziennych wyrażeniach: rozciągliwe sufity aluminiowe. Napinanie sufitów aluminiowych nie istnieje. Tak zwane wiszące. Sufity napinane to teraz tylko PCV lub tkanina - wszystko.
Wróćmy do aluminium. Ponieważ fałszywe sufity zdobyły solidne miejsce na rynku materiałów budowlanych na słońcu, warto je poznać bliżej.

Aluminiowy sufit podwieszanySufit aluminiowy podwieszany ma wiele zalet. Jego główną zaletą jest łatwość instalacji, a ponieważ jest to aluminium, nigdy nie pęka. Ze względu na tę właściwość jest on zainstalowany w kuchni, w łazience, na werandach, balkonach i innych miejscach o dużej wilgotności. Można nawet myć.
Kolejną zaletą instalacji sufit ma potrzeby, aby doprowadzić instalację do idealnej podstawowej poverhnyu.Pro łatwość instalacji rozmawialiśmy, ale zapomniałem wspomnieć, że ten rodzaj materiału pozwalają strukturę wielopoziomową.
Możesz zainstalować światła punktowe, absolutnie nie obawiając się, że coś pójdzie nie tak. Nawet księgowanie można zmienić. Wystarczająco, aby ściągnąć aluminiową ściereczkę w miejscu, w którym nastąpiło stopienie lub pęknięcie. A sam sufit przetrwa wiele lat.

Sufity podwieszane - gatunkówSufity podwieszane są otwarte, zamknięte, besschelevoho typów i różnych koloriv.Napryklad, zawieszone na suficie stojak aluminium białe lub jasne kolory, najbardziej rozpowszechnione. Typ otwarty jest zainstalowany w dużych pomieszczeniach,tam, gdzie wymagana jest dobra wentylacja, a pomiędzy szynami jest zwykle szczelina, którą można pokryć wstawkami krzyżulcami.
Drugi typ sufitu zapewnia takie połączenie, w którym pojedyncze płótno pojawia się przed oczami. A trzeci - bez szczelin, tam szyny są zainstalowane blisko siebie.

Montaż podwieszanych sufitu aluminiowychMontaż sufitu szyny nie wymaga pewnych umiejętności. Będziesz musiał zainstalować aluminiowy profil prowadzący do sufitu podwieszanego z prawidłowym znacznikiem na obwodzie pomieszczenia i tuż pod głównym sufitem - 10-15 centymetrów. Następnie zawieszenie ustawia się z dokładnością do 1 metra. Na wsporniki zawieszenia, opony łożyskowe lub trawersy są prostopadłe do szyn, a na koniec mierzymy i mocujemy szyny do stałej ramy. To wszystko.