Pozbądź się domowych insektów

Każda gospodyni z pewnością mierzy się z problemem owadów w mieszkaniu lub domu. Pozbywanie się takich nieproszonych gości nie jest łatwe. Chociaż na rynku istnieją setki różnych leków od tych lub innych owadów domowych.

Najprostszym sposobem na pozbycie się różnych owadów w domu jest upewnienie się, że jest czysty. Jeśli dom jest czysty, będzie mniej prawdopodobne, że zobaczy niepożądanych gości.

Zacznijmy najwyraźniej od domowych mrówek. Z reguły mrówki, które wchodzą do domów, mają czerwony kolor. Jeśli niektórzy ludzie sądzą, że mrówki są całkowicie bezpieczne, to jest to wielki błąd. Podobnie jak wiele owadów, mrówki mogą szerzyć różne choroby, w tym przewód pokarmowy. Z tego powodu należy ich natychmiast pozbawić. Oprócz chorób, mrówki mogą wnieść do domu i zniszczyć szkodniki w postaci zepsutych produktów.

Aby pozbyć się mrówek, musisz podążać ich ścieżką. Nie jest to trudne. Zwykle mrówki chodzą po ścieżkach. Na takich torach należy zainstalować przynętę. Zrobione są bardzo prosto. Konieczne jest przyjmowanie gliceryny, miodu, wody, cukru i boraksu. Wszystkie składniki są pobierane na jednej łyżce stołowej, z wyjątkiem burzy, potrzebuje 1/3 łyżeczki. Wszystko to mieszać i ogrzewać na małym ogniu. Taka przynęta nie psuje, więc trwa długo. Możesz również przygotować miskę mięsa mielonego z dodatkiem burzy. To jest jak przynęta jakości. Wymieszaj 2 łyżki mięsa mielonego z 0,5 łyżką brązu. Jest morderczy dla mrówek, taka przynęta może zniszczyć setki mrówek.

Jeśli chodzi o karaluchy, problem ten jest bardzo poważny. Targanyktóre pojawiają się znikąd i wydaje się, że po prostu niemożliwe jest ich pozbycie się. Takie owady mają nie tylko obrzydliwy wygląd, ale także nosiciele różnych infekcji. Pomyślmy więc, jak się ich pozbyć. Pierwszą rzeczą jest założenie plastikowych okien. Zwykle brzmi to absurdalnie, ale to fakt. W budynkach wielopiętrowych karaluchy biegają nie tylko przez wentylację, ale także przez okna. Tak jak wiele gospodyń domowych twierdzi, że warto założyć kota w domu i wszystkie karaluchy się wyczerpią. Fakt ten nie jest weryfikowany, ale z naglącą potrzebą możesz spróbować. Istnieją trzy narzędzia, które można kupić na rynku, ale różnią się one wydajnością. Trzecie miejsce to kreda. Takie kredy nazywane są inaczej, ale ich efekt jest w przybliżeniu taki sam. Drugie miejsce zajmuje przynęta. Takie przynęty lub domy pomagają uzyskać lepszą kredę, ale też nie dają dobrego efektu. Pierwsze miejsce zajmują aerozole. Według pani, jest to najskuteczniejszy środek karaluchów. Po prostu dobrze z niego korzystać. Aerozol należy wstrząsnąć i dostać się do wszystkich pęknięć i trudno dostępnych miejsc, w których, Twoim zdaniem, znajdują się karaluchy. Następnie zamknij pomieszczenie na kilka godzin. Następnie ostrożnie przewietrz pomieszczenie. Ale nie zapominaj o czystości.

Czas porozmawiać o ćmach. Zacznijmy od tego, że matki są inne. Jeden żyje i żeruje na zbożach, co innego. I w związku z tym jest pozbawiony go w inny sposób. Zacznijmy od ćmy mieszkającej w kuchni. Taki mole nazywa się zbożem. Często duże nagromadzenie takiej ćmy występuje w pomieszczeniach o niedostatecznej wentylacji iwysoka wilgotność Jeśli takie ćmy nie zostały jeszcze zaatakowane, po prostu trzymaj kasze z mocno zamkniętych słoików. Nie nadaje się do przechowywania torebek z polietylenu i toreb z materiału. Ten rodzaj opakowania jest bardzo szybki. Jeśli krety już się rozpoczęły, powinieneś przejąć wszystkie zboża, które są. Pomieszczenie, w którym kasze miały być traktowane roztworem octu. Proporcje octu i wody ½. Wynika to z faktu, że na ścianach szafek, gdzie przechowywano zboża, mogą pozostać jajka ćm, a jeśli nie zostaną usunięte, wszystkie wysiłki są bezużyteczne.

Idź do ćmy jedzącej nasze rzeczy. Taki mole nazywa się wełną.

Mila zjada przede wszystkim rzeczy, które są skażone. Dlatego przed przechowywaniem należy wszystko dokładnie wyczyścić. Aby zapobiegać, należy przewietrzyć rzeczy, ponieważ matki boją się światła i przeciągów. Jeśli kret już istnieje, jedyną właściwą decyzją jest dichlorfos.