Leczenie osteoporozy

Chociaż osteoporoza osoba odczuwa ból w kościach i stawach, zwiększa się w czasie aż choroba się rozwija. Jeśli zaczniesz leczyć chorobę od momentu, w którym podejrzewasz jej pojawienie się - szanse leczenia wzrastają. Poniżej opiszemy objawy choroby, abyś wiedział, kiedy musisz iść do lekarza.

zawartość:Objawy osteoporozy
Leczenie środków osteoporoza ludowa

(13 )

osteoporoza zasilania

objawy osteoporozy
, (28 )
Rozwój choroby następuje powoli, szczególnie jeśli jest to osteoporoza z otyłością. Na początku może nie zauważyć żadnych objawów, ale z czasem choroba staje się skomplikowany, kości stają się kruche i łamliwe, a ostatecznie pęka nawet przy słabych uderzeń. Choroba może wywołać ból i gorzej - złamania kręgosłupa przy niskich obciążeniach. Nawet jeśli nieśli telewizor z pokoju do pokoju, jest szansa złamania kręgosłupa. Ból w odcinku lędźwiowym gwałtownie narasta wraz z upływem czasu. Jeżeli osoba nadryvaye powrotem na osteoporozę - ból jest kilka tygodni, ale jeśli dotknąć obszar dotknięty rośnie.

W czasie choroby są wysokie szanse na skrzywienie kręgosłupa, jak osłabione kości i dyski kręgowe nie może trzymać prosto. Ale Skolioza to bolesna charakter, powtarzające się ostry ból w plecach. Również podatne na złamania i inne kości, szczególnie cienkie. Na przykład kości promieniowe lub boczneprzedramię może pęknąć z powodu słabego upadku na ramię. Ale najbardziej nieprzyjemne jest to, że urazy goją się przez bardzo długi czas, ręka może rosnąć z miesiąca na miesiąc, w zależności od wieku. Bardzo rzadko można stwierdzić osteoporozę bez widocznych urazów i uszkodzeń, dopiero po skomplikowanym złamaniu można stwierdzić, że dana osoba ma tę chorobę.


Leczenie osteoporozy za pomocą środków ludowej

Wlew kamyków
)


Idź do rzeki i zbierz około 5 kilogramów kamyków w pobliżu rzeki. Następnie traktuj je i miel do stanu piasku lub mąki. Następnie wymieszaj proszek z łyżeczką siarczanu miedzi, wstępnie zmiel go w takim samym stanie. Dodaj 100 gramów kwasu cytrynowego. Wszystko zmieszać do jednorodnej mieszaniny, a następnie dodać 10 litrów wody. Włóż otrzymaną mieszaninę przez co najmniej dwa tygodnie. Pamiętaj, aby zamknąć pokrywę z pokrywką, w przeciwnym razie dostanie się do środka. Użyj cyny do czyszczenia wirówkami. Pozostanie tylko nalewka jakościowa, ponad 5 litrów zostanie usunięta. Podczas zabiegu pij 100 mililitrów rano na głodnym brzuchu, lepiej będzie, jeśli wcześniej wstawisz szklankę nalewki do łóżka. Termin leczenia - półtora miesiąca, z reguły można pozbyć się choroby na zawsze.Woda z mumiiKażdego dnia trzeba wziąć jedną kulkę mumii o wielkości około 2 milimetrów. Aby rozpuścić kulki, należy użyć 70 mililitrów wody, popijając przygotowaną wodę dwa razy dziennie. Wskazane jest przyjmowanie leków pół godziny przed jedzeniem rano i wieczorem. Biorąc pod uwagęmetoda nie gwarantuje całkowitego leczenia, ale po 3 tygodniach kość jest bardzo wzmocniona.Rozbij pięć jaj i wlej je głęboka miska Następnie dodaj sok z cytryny, najlepiej dziesięć. Czaszkę umieszcza się również w misce, a gdy się ją rozpuści, będzie można zrozumieć, że lek został przygotowany. Przykryj miskę szmatką i pozostaw na tydzień, gdy zobaczysz rozpuszczone jajka - dodaj 300 g miodu gryczanego i 150 g koniaku. Mieszaniny nie można pozostawić na słońcu, przechowywać w ciemnym miejscu. Jedną łyżeczkę leku codziennie z posiłkami.

Możesz przygotować prostsze lekarstwo, ale tylko jaja. Wyczyść skorupkę kilku jajek i osusz, a następnie pocieraj ją na proszek. Codziennie używaj proszku, dodając ser ze śmietaną lub owsianką. Leki nie są odpowiednie dla dzieci, ponieważ ich układ trawienny jest nadal bardzo słaby.Będziesz potrzebował 300 ml nalewki z dyni i alpinisty. Wymieszaj składniki z 400 ml nalewki skrzypu. Weź 20 ml na pół godziny przed jedzeniem.Odwar z orzechów włoskichOwiń skorupki orzechów włoskich w 200 ml wody. Dodaj około 2 łyżki muszli. Przydatne substancje doskonale wzmacniają kości, piją 80 ml bulionu codziennie 30 minut przed posiłkiem.Mieszanina jaj, koniaku i soku z cytrynyWymieszać sok z cytryny i brandy w równych proporcjach, a następnie wypełnić uzyskaną ciecz jednym kurczakiemjajko Pozostawić jajka z mieszanką na dwa tygodnie, stanie się bardzo miękki, a muszla przyniesie użyteczne właściwości. Kiedy dostajesz jajko - bądź ostrożny, puszka nie powinna dostawać żółtka. Jedną łyżeczkę dziennie, niezależnie od posiłków.


, osteoporoza zasilania


Z biegiem lat, nasze ciało jest osłabiony, że składniki odżywcze są stopniowo wypłukiwane z szkodliwe nawyki i kości nie mają wystarczającej ilości wapnia. Dlatego w czasie osteoporozy należy spożywać pokarmy bogate w wapń, a także wykluczać produkty wypłukujące wapń z organizmu.

Naturalny wapń pochodzący z naturalnej żywności jest wchłaniana znacznie lepiej niż substancja chemiczna. Wszystko to spowodowane jest zrównoważoną zawartością witaminy D, która jest odpowiedzialna za przyswajanie tej substancji. Najwięcej wapnia znajduje się w surowcu, surowcu i mleku. Do dobrego trawienia wapnia niezbędne jest stosowanie oleju z ryb, jaj, masła i pstrąga. Kiedy słońce świeci jasno na ulicy - nie siedź w domu, nie opalaj się na plaży, a przynajmniej nie idź na spacery. Faktem jest, że promienie słoneczne zasilają ciało witaminą D, która jest niezbędna do wchłaniania wapnia. Nie zapominaj także o produktach bogatych w krzem: zboża, jabłka i produkty pełnoziarniste.