Jak zwiększyć wydajność?

Domek - jest ekscytujący, a nawet lekko ryzykowny. Nie każdy ryzykuje, aby jego miasto stało się polem doświadczalnym i przełamać tradycyjne metody siewu na rzecz wątpliwych perspektyw. Jednak możliwe jest uzyskanie podwójnego zbioru w warunkach syberyjskich!

Jak siejesz i będziesz żąć
Najprostszym sposobem jest zasiać ulubiony obszar tych upraw, które zbierają się kilka razy w sezonie. Są to cukinia, ogórki, zielenie (koperek, pietruszka, sałata), pomidory, panizony, papryka i wiele innych. Można nawet zebrać podwójną porcję truskawek: można ją przyciąć po pierwszym zbiorze lub kupić specjalny rodzaj naprawy. Rośliny do naprawy odmian są zdolne do owocowania przez dłuższy czas niż ich zwykłe odpowiedniki. Najbardziej znanymi naprawami są truskawki, maliny i róże.
Niektóre uprawy są łatwe do znalezienia i bardzo konkretne zalecenia. Dwukrotne zbiory ziemniaków uzyskuje się, jeśli jesienią przygotuje się ultraszybko rosnący ziemniak: zazielenienie bulw, zbieranie materiału siewnego w lutym i usunięcie wszystkich bulw z objawami jakiejkolwiek choroby. Wiosną bulwy muszą być dezynfekowane i odparowane (wstępne kiełkowanie w ciepłych i oświetlonych miejscach). Jeśli wszystko
zostanie poprawione, do maja otrzymasz potężne bulwy do sadzenia z dobrymi kiełkami. Ziemia
lepiej też przygotować jesienią. Powinien zostać ponownie oczyszczony z dodatkiem superfosfatu, a na wiosnę należy wykonać rowki i pozostawić je pod słońcem, aby się rozgrzały. W maju bulwy układane są wzdłuż rowków, zakopane 7-8centymetry Pierwszy Hilling odbywają się w czasie, gdy liście wzrośnie 15-20 centymetrów. W sezonie musisz wykonać co najmniej trzy podejścia z bielem. Raz zebrane ultraskorostyhlyh bulw odmiany można sadzić na mezhduryadyu
będzie dostać dobre nasienie na nadchodzącej wiosny.
ziaren, na przykład, jest dużo łatwiejsze po zbiorze należy odciąć łodygi 15-20 cm. Poluzuj ziemię, karm rośliny strączkowe i podlej je z ananasem w pochmurną pogodę.
, pomidory mogą również dać podwójny żniwa w kwietniu musi przygotować glebę w szklarniach, czekając aż ogrzewa się do 10-12 °, nasiona roślin, w ramach systemu 50 x 50 cm i słoiki otwór pokrywy. Po pojawieniu się pierwszych schodów wyjmij słoiki i pozostaw 1-2 na otworze.
W rzeczywistości rośliny uprawne dają o wiele więcej plonów. Tutaj najważniejsze jest, aby nie bać się i nieustannie eksperymentować. Tylko to sprawi, że miasto będzie fascynujące.
Hryadochnye sztuczki
nie tylko poruszyć podwójną ilość jednej hodowli, ale użyć jeden plaster w wielu gatunków roślin. Na przykład w łóżkach spod wczesnych ziemniaków, rzodkiewka i sałatka dobrze się układają. Rip, radical daikon są używane na ziemi, na której wcześniej żyły truskawki. Po czosnku i cebuli sensowne jest sadzenie młodych truskawek. Pomidory, kapusta, ogórki i dynie sięgają również po wczesnym rzodkiewki. Promień ogólnie rośnie wszędzie. Na przykład na pojedynczym łóżku z ogórkami. Można go sadzić wzdłuż krawędzi, a tym samym optymalizować przestrzeń miasta.
Dlategopodwójne zbiory - wcale nie sen. Najważniejsze to mieć wystarczająco dużo piwnic do zasypiania i toczyć puszki. W drugim wolność wyboru.