Jak wyjść z podłogi

Aby pomóc Ci uzyskać jak największe korzyści z tego programu, mam przygotował listę odpowiedzi na 20 najczęściej zadawanych pytań, obejmujących takie tematy jak prawidłowej techniki, częstotliwość ćwiczeń, utrata nadwagi, odpoczynku, regeneracji, i tak dalej. D. Ponadto w tej sekcji znajdziesz zalecenia dotyczące ćwiczeń wspomagających opis ewentualnych zmian w programie oraz dowiedzieć się, co zrobić, jeśli okaże się to trudne ze względu na tradycyjny ekstrakcja.

Czy mogę codziennie zamiast do pompek trzy razy w tygodniu?

Żaden. Ważne jest, aby dać czas organizmowi odzyskać siły po intensywnym treningu. Podczas ćwiczeń mięśni tkanka ulega zniszczeniu, ale dla reszty to jest czas, aby odzyskać. Codzienny stres na mięśnie będzie kolidować z procesem odzyskiwania i utrudniają postęp. W celu odzyskania i dostosowania do obciążenia otrzymanych w trakcie treningu siłowego, organizm potrzebuje 48 godzin. Nie zapominaj o tym.

Mój postęp zatrzymał się, i już nie mogę zwiększyć liczbę pompek. Co się stało?

, po imponującą wzrostu siły w początkowym etapie ciała programu może potrzebować odpowietrznik. Postępować zgodnie z planem wierzyć cyfry - i szybko przywrócić ruch na drodze do cenionych stu pompek. Ponadto podczas treningu obserwować oddychanie. Dech swoją zdolność do wykonywania pompek technicznie poprawne, więc należy go unikać.

Podczas pompki boli mój nadgarstek. Co robić?

Spróbuj wykonać pompki z pięściami. Natomiast masy ciałanie spadnie na dłoń, ale na palce palców, a to zapobiegnie rozciągnięciu twojego nadgarstka. Tylko nie zapomnij umieścić miękkiej podkładki pod pięściami lub złożonego ręcznika.

Czy muszę dotykać podłogi za pomocą przycisków?

Technicznie poprawne zatrzymanie, gdy klatka piersiowa znajduje się 3-5 centymetrów od podłogi. Nie ma korzyści z dotknięcia podłogi. Zamiast tego upewnij się, że kąt zgięcia rąk w łokciu wynosi 90 stopni w fazie opuszczania.

Jak szybko trzeba się wywinąć?

Naciskanie musi być wykonywane z powolną, zmierzoną prędkością. Zamiast biegać w górę iw dół, musisz starać się w pełni kontrolować obniżanie i podnoszenie ciała. W przybliżeniu każda faza (ruch w górę i w dół) powinna zająć kilka sekund.

Jak prawidłowo oddychać podczas wykonywania pompek?

Ważne jest oddychanie podczas opuszczania i wydychania podczas podnoszenia. Podczas ćwiczeń uważaj, aby nie opóźnić oddechu. Staraj się oddychać rytmicznie.

Jak zachować głowę?

Głowa powinna być utrzymywana w neutralnym położeniu, to jest, nie ściera się ani do przodu, ani do dołu na pępku. Tradycyjny wojskowy styl push-pull wymaga spojrzenia w przód, ale uważam, że ta pozycja głowy powoduje nadmierne obciążenie mięśni szyi.

Czy mogę przerwać między spinami, jeśli zaczynam się męczyć?

Krótkie pauzy w celu przeniesienia ducha są dozwolone, ale takie wytchnienie może być wykonane tylko w górnej pozycji. Nie trzymaj rąk na łokciach, nie podnoś swoich pośladków i nie rób tegoopuść łokcie na podłodze podpierającej.

Nie mogę wykonywać żadnych spinów w tradycyjnym stylu. Co powinienem zrobić?

Rozpocznij od programu przygotowawczego. Znajdziecie tam lekkie ubijaki, które są odpowiednie dla każdego poziomu sprawności fizycznej.

Czy mogę stracić na wadze, jeśli zacznę wykonywać ten program?

W zasadzie odpady pomagają spalać kalorie i budować masę mięśniową, aby wesprzeć dodatkowe kalorie. Jednak sami nie są najlepszym sposobem, aby schudnąć. Jeśli twoim głównym celem jest zrzucenie wagi, powinieneś skorzystać z efektywnego programu wycofania karty w połączeniu z planem treningu siłowego.

Mój syn (córka) również chce zdać ten test (robić pompki). Twój program nie jest niebezpieczny dla nastolatków?

Absolutnie bezpieczny! By the way, nastolatki są bardzo otwarci na trening siłowy, a ten plan pomoże im osiągnąć doskonałe wyniki. Jednak przed zezwoleniem dzieciom na rozpoczęcie programu należy upewnić się, że są całkowicie zdrowe, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące ich kondycji fizycznej, skonsultuj się z lekarzem.

Po pompkach moje dłonie drżą. Czy to w porządku?

Tak. Poczucie drżenia w dłoniach wskazuje, że w mięśniu zgromadził się kwas mlekowy - prawidłowym wskaźnikiem jest dość duży ładunek. Ćwiczenia rozciągające po treningu pomogą usunąć kwas mlekowy z mięśni i znormalizować ich kondycję.

Oczekiwane zmiany, jeśliczy zdecyduję się podążać za tym planem?

Podczas siedmiotygodniowego planu zauważysz znaczny wzrost siły górnej części ciała. Oprócz wzrostu siły można polegać na rozwoju mięśni klatki piersiowej, obręczy barkowej i rąk, choć zwykle trwa to kilka tygodni, ponieważ organizm potrzebuje czasu, aby zsyntetyzować białka stosowane w skurczach mięśni.

Czy mogę zastosować specjalne przyciski?

Ludzie ze słabymi nadgarstkami twierdzą, że użycie poręczy lub przycisków umożliwia im osiągnięcie większego sukcesu niż stosowanie tradycyjnych technik ograniczania dłoni na podłodze. Jednak stosowanie zatrzymania wiąże się z ryzykiem nadmiernego zwiększenia amplitudy obniżania piersi i uszkodzenia tkanki łącznej. Dlatego konieczne jest zapewnienie, aby kąt zgięcia rąk w łokciu był nie mniejszy niż 45 stopni.

Po moim poprzednim treningu nadal mam ręce bolące. Czy muszę kontynuować wykonywanie programu?

Tutaj powinieneś słuchać swojego ciała. Co spowodowało ból - ogólne zmęczenie ładunku, przesadziłeś i uszkodziłeś mięśnie? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zdolności do kontynuowania programu, natychmiast zatrzymaj się, odpocznij przez kilka dni i skonsultuj się z lekarzem.

Czy mogę badać górną część ciała przy użyciu innych ćwiczeń w dniu, w którym wykonuję spin?

Ten program będzie dobrym uzupełnieniem każdego programu szkoleniowego, który podejmujesz (iwręcz przeciwnie), ale proszę zauważyć, że w tym przypadku wydajność nieznacznie spadnie. Między treningami wskazane jest zorganizowanie niewielkiego wytchnienia, unikając ryzyka uszkodzenia mięśni lub innych obrażeń. Dodatkowo powinieneś ostrożnie obudzić się przed treningiem i rozciąganiem po nim.

W instrukcjach mówi się: "Pomiędzy podejściami - 60 s". Co powinienem zrobić podczas wakacji?

Czego chcesz! Pozostań na ziemi, ćwicz ćwiczenia rozciągające, chodź, pij wodę, uściśnij ręce. Najważniejsze jest to, że po minucie odpoczynku jesteś gotów się zakręcić.

Podczas wykonywania pompek mam ból w łokciach. Co robię źle?

Wiele osób wywraca łokcie na szczycie wznoszenia. Jest to uważany za bardzo poważny błąd techniczny. W górnej pozycji ramiona powinny być prawie proste, ale w żadnym wypadku nie powinny być całkowicie wyprostowane i wyłączone w łokciach.

Trzymaj łokcie bliżej ciała, nie rozmnażaj ich. Przy dobrej technice powinieneś poczuć redukcję triceps.

W którym czasie jest najlepsze szkolenie?

Najlepszy czas na trening zależy od podstępnych osobliwości danej osoby. Niektórzy ludzie odczuwają przypływ energii rano, inni, jak ja, wolą trenować wieczorem. Dla niektórych osób napięta codzienna rutyna pozwala wykonywać ćwiczenia tylko późno w nocy, ale są dobre ściskania, które można wykonać prawie wszędzie i kiedykolwiek! Wystarczy, że przeznaczysz wystarczająco dużo czasu, aby być dobrym i przygotować własneumysł i ciało do przyszłego intensywnego treningu.

Podczas treningu tracę koncentrację. Jak sprawić, by spinning był zabawniejszy?

Spróbuj trenować z partnerem lub, jeszcze lepiej, w grupie. Dla wielu osób treningi przynoszą więcej przyjemności, gdy są zajęci przyjaciółmi, członkami rodziny lub współpracownikami. Dodatkową zaletą takich szkoleń jest wzrost motywacji i chęć pokazania się z najlepszymi. To dobry pomysł, aby zakręcić dźwiękami swoich ulubionych utworów. W tym planie niektórzy wolą używać rytmicznej, energicznej muzyki, podczas gdy inni preferują relaks i gładkość. Znajdź najlepszą twarz dla siebie i baw się dobrze.