Jak wybrać perfumy prawda?

Jak wybrać dobre perfumy, pytasz? Jeśli potrzebujesz butelki perfum o wysokiej jakości dla siebie lub swojej rodziny, wtedy wybierając, weź pod uwagę kilka chwil, które pomogą uniknąć błędów.

Perfumy nie powinny być wybierane w dużych sklepach perfumeryjnych. Ogromna ilość rozproszonych zapachów i pośpiechu prawdopodobnie nie dokona właściwego wyboru. Nawet konsultanci nie pomogą ci w tej sytuacji.

Jak wybrać stały zapach? Wszakże w sklepie można ich tylko wąchać i nie wiedzieć, jak długo są przechowywane na ubraniach. Możesz wykonać następujące czynności. Jeśli masz wolny czas, przychodzisz do sklepu dzień lub dwa przed zakupem i wybierasz odpowiedni smak. Umieść niewielką część ubrań i sprawdź, jak dobrze trzyma. Jeśli wszystko jest w porządku, kup butelkę.

Jak wybrać dobre perfumy, które idealnie połączą się z aromatem twojego ciała? Możesz użyć tej samej planszy, jak opisano powyżej. Jeśli chcesz kupić perfumy tego samego dnia, polecam po kilku godzinach nałożyć je na ciało lub ubranie.

Jak wybrać zapach perfum? Natychmiast ostrzegam, że kiedyś lepiej nie próbować więcej niż 3 smaków, ponieważ najlepszym miejscem do testowania jest nadgarstek, a ty masz tylko dwa. :) Jeśli wyczujesz kilka smaków, to nos po prostu przestaje odróżniać ich subtelności. Wybierając perfumy, należy okresowo robić przerwy i wdychać aromat ziaren kawy.

Nigdy nie kupuj dżinsów, opartych wyłącznie na zapachu pierwszych nut. Z reguły zapachy składają się z dwóch składników: naturalny i syntetyczny. Odparowanie każdego z nich odbywa się inaczej, a aromat jest stopniowo ujawniany. Zwykle najpierw pojawiają się pierwsze nuty, które przygotowują zapach na nutę serca (środkową). Ludzie wokół ciebie czują środkową nutę. Perfumy uznały ją za główną i w pełni demonstrują cały efekt zapachu. Kilka godzin od środkowej nuty pozostanie tylko niewielki pióropusz. Wybierając perfumy na pierwszą nutę, ryzykujesz, że nie wiesz, jak rozgrzewają serce duchy. Raczej będziesz wiedział tylko po zakupie butelki.

Nie należy stosować perfum na skórę, na której znajduje się kosmetyk. Spryskaj perfumy tylko na czystej i suchej skórze. Nie należy stosować perfum do miseczki na uszy. Pomimo faktu, że istnieje również dobrze wyczuwany puls, ze względu na wilgoć może się rozmnażać bakterie, które negatywnie wpływają na zapach.

Lepiej nie uwzględniać opinii krewnych, ponieważ w tym przypadku nie można wybrać odpowiednich perfum. Perfumy powinny Cię polubić, uczynią Cię wyjątkową osobą. Tylko ty wybierasz zapach, który lubisz.

Jak wybrać prawdziwe perfumy? Polecam kupować perfumy tylko w sprawdzonych miejscach. W wielu sklepach około 70% towarów może być podrobionych.

Jak wybrać aromat perfum przez cały czas? I czy to możliwe? Moim zdaniem lepiej mieć kilka różnych smaków. Nastrojowe wahania, zmiany pogody, różne sytuacje życiowe ... Lepiej mieć zapach dla każdego z nich. Pozwól swojemu ciału sam zdecydować, co "ubierać" go dzisiaj ...

Powodzenia!