Jak wybrać motocykl do miasta

W ogrodzie robot gotuje się od wczesnej wiosny do późnej jesieni, aż do miejsca sadzonek, które już służyły, zasadzono nową ziemię. Ale zanim posadzimy nowe rośliny, ziemia musi zostać zeskrobana, poluzowana i co robić, jeśli nie ma wystarczającej siły. Dla siebie możesz kupić kultywator lub motocykl - technikę, która może ci pomóc w wielkich pracach ziemnych.

Jak wybrać motocykl do miasta i który reprezentuje

Ciągnik ogrodowy Jest to mini ciągnik, który ma dwa koła lub, co lepiej powiedzieć, dwa obracające się elementy. Następnie, zamiast kółek ubierze się młyn, który będzie głównym elementem do przetwarzania ziemi. Motoblock odnosi się do małych maszyn, które są oparte na jednoosiowym podwoziu. W zależności od złożoności pracy, jaką ta technika może wykonać, bloki silnika można podzielić na moc silnika.

Przy pomocy kultywatora możesz wykonywać wiele prac sezonowych. Jest możliwe podzielenie tej techniki na grupę lekką i ciężką. Lekki jest wyposażony w młyn i może prowadzić uprawę, pielenie i wieszanie miast, działki ogrodowe. Ze względu na niewielkie rozmiary technika ta może być stosowana do obróbki gruntów pod drzewami i krzewów owocowych. Nawet taki motocykl może z łatwością wyrzeźbić ziemię w szklarniach i rabatach kwiatowych. Wytrzymałe, oprócz frezów, wyposażone są również w ciągniony pług. Ponadto można zapewnić sprzęt do usuwania śniegu.

Jak wybrać motocykl do miasta

motocykl do ogrodu Jeśli twoja działka ma nie więcej niż 10 hektarów, będziesz potrzebował małej łodzi motorowejo wadze około 30 kg i ma silnik o mocy 4 KM moc Na obszarze ziemi pod ogrodami do 50 hektarów można kupić przeciętny motocykl o wadze do 300 kg, a moc silnika będzie równa 10 KM Dla rolników, w których teren jest znacznie bardziej przewidywany przez motocykl, ma mocniejszy silnik i masę, co umożliwia przetwarzanie dziewiczych terenów, lepiej jest uprawiać ziemię pod lądowaniem. A dzięki dodatkowemu wyposażeniu ten mini traktor może być używany zarówno do sadzenia ziemniaków, jak i do ich zbierania. W zimowym sezonie śniegowym łódź motorowa może być również przydatna do czyszczenia podwórka i pewnego obszaru na ulicy od śniegu.

Cena takiego małego sprzętu jest inna. Po pierwsze, zależy to od objętości silnika, a po drugie od producenta. Firma Motoblock Sadko będzie dla Ukraińców w rejonie 5000 hrywien. Ta technika ma silnik o mocy 6,5 KM Ale producent silnika Newy, w zależności od mocy silnika (6-10 KM) będzie miał wartość od 10.000 do 12.000 hrywien. Każdy kupujący może zawsze znaleźć odpowiednią mini-technikę.

W rzeczywistości nie jest trudno wybrać motocykl dla miasta, tym bardziej, że sprzedawcy walczą o to, aby dostarczyć konsumentowi wyczerpujących informacji i pomóc wybrać technikę z możliwościami finansowymi każdego klienta.

A czy masz motocykl? Jak to wybrałeś? To prawda, że ​​praca z nim jest o wiele łatwiejsza?