Jak wybrać dżinsy - porady dla kobiet

Dżinsy damskie - jak wybrać odpowiednie dżinsy, które pasują do Twojej sylwetki.

Najciekawsze w modnych dżinsach jest to, że z reguły prosi się o modę w dżinsowej odzieży damskiej. I dopiero wtedy modnym stylem dżinsów zajmują się mężczyźni. To zabawne, ale kobiety po raz pierwszy noszą spodnie. Jeśli prawdziwych męskie dżinsy „dla prawdziwych” facetów zawsze przypominać workowate spodnie, dżinsy damskie, ku naszemu zadowoleniu, zawsze praktyczny, a często nawet kiedy uszyć wzory specyficzne postacie kobiece, które możemy teraz dyskutować.

Dżinsy dla wysokich kobiet
garnitur Wysoka światło kobiety długie i długie dżinsy z obniżoną talią, wydłużone ku dołowi, z możliwością bezpośrednich lub tuck szerokich spodniach, luźnej modelu dżinsów i bananów. Lepiej zrezygnować z okrojone modele, jak również modele ze zwężonymi dół spodnie i linii mody, ale wąskim siharetok. Robiąc zakupy zawsze szukać nazw wzrostu na etykiecie, trzeba oznaczenia jeansy długości ciężkiego lub dodatkowym. Można wybrać, aby zatrzymać się na modelach z szorstkim dnie, dzięki czemu dom, aby wyregulować długość spodni na własną rękę.

dżinsy niskie kobiety
W pierwszej kolejności należy zrezygnować dżinsy modne nabierane spodni z jasnych odcieni, z modeli montażu z rozciągniętej tkaniny typu odcinku silnie wydłużone modeli i modeli zawężeniu jako wszystkie wizualnie skracają nogi i ograniczają wzrost. Ale zmieścisz też tego samego papierosa w równych prostych spodniachciemne jeansy, których długość osiąga górę butów, lekko skrócone jeansy i dżinsy, których długość sięga do górnej części pięty. Pod tym ostatnim można umieścić buty na piętach, które nie będą wrzucane do oczu, a tym samym dyskretnie dodadzą wzrostu o kilka centymetrów. Nie musisz też robić zbyt wolnych modeli, w których tonąsz, a także bardzo ciasno, ponieważ ten ostatni zwróci uwagę na niewielki wzrost. Przy wyborze dżinsów lepiej jest przejść od tego, że powinny być na figurze.

dżinsy kobiet niewypowiedzianych bioder i pośladków płaskie
, najlepszym rozwiązaniem dla tych kobiet ma przenosić rozszerzone w dół światła jeansy wysoki, lub też cienkiej talii niskiej pasa. Są to, z jednej strony, zwrócić uwagę na dole nogawek, biorąc go w udach i pośladkach, a z drugiej strony, dodając dodatkową objętość, sprawia, że ​​figura więcej ulgę i kobiece. I oczywiście dżinsy powinny dobrze siedzieć, być dopasowane do sylwetki. I nie spasuj: to sprawi, że twoje formy będą bardziej atrakcyjne.

Dżinsy dla kobiet z niewypłakaną talii
kobiety z niewypłakaną pasa zazwyczaj trzeba kupić dżinsy w rozmiarze lub dwa większe niż to konieczne, ze względu na fakt, że w każdym doskonałych siedzący spodnie naciskom, aby talia Aby naprawić tę sytuację, przestań wybierać nie za darmo, ale w przypadku precyzyjnie dopasowanych modeli z prostymi nogami: z reguły są one zwężone, dzięki czemu odpowiedni rozmiar w talii zapewni Ci pół-swobodne, wygodne dopasowanie. Spodnie są rozszerzone wizualnie w dółzrównoważyć górną i dolną część ciała, a szerokie proste paski optycznie usuwają objętość talii, czyniąc ją bardziej proporcjonalną do bioder. Wszystko inne można spróbować dopasować męskie dżinsy, są zazwyczaj szersze w pasie, ale w udo, a wśród tych modeli dżinsów można dokładnie to, co trzeba znaleźć.

dżinsy kobiet szerokości bioder
tylnych kieszeni dżinsów powinny być duże i blisko jak to możliwe pośladków, jakby kieszenie są zbyt małe lub zbyt szeroko rozstawione, że wizualnie jeszcze szersze biodra. Jeśli chodzi o modele, będzie pasować luźne dżinsy ciemnych kolorów, wykonane z grubej szorstkiej drelichu, szerokie spodnie z prostymi rozbieżne prosto z biodra i dżinsy z niskim pasie. Należy pamiętać, że obcisłe modele rozciągają tkaniny, są lekkie i zwężane, mają wąską, wysoką talię i skracają się wizualnie. Pośpiechy wydają się szersze i niższe, niż są w rzeczywistości.

Dżinsy dla pełnych kobiet
Pełne kobiety przy zakupie dżinsów powinny zwracać uwagę na tkaninę. Znajdziesz dżinsy wykonane z miękkich, cienkich dżinsów, które pasują do Twojego ciała, nie rozpraszają i trzymają swój kształt dobrze. Co do zasady, pełne kobiety wolą zbyt luźne dżinsy, które są duże i zebrane w fałdy. To źle, ponieważ zbyt szerokie spodnie sprawiają, że pełne kobiety są jeszcze bardziej obszerne. Lepiej jest preferować ciemne dżinsy, lekko zawężone, niezbyt wąskie, a jednocześnie niezbyt dużeszerokie voloshami, które pozytywnie podkreślają formy, nie zwiększając, ale nie ukrywając ich, jako wynik ich nieobecności - zupełny brak formalności, a to jest nawet gorsze niż umiarkowana kompletność. I oczywiście nie zapomnij o dżinsach z elastyczną talią: to dobry wybór, zapewnia wygodę, komfort i estetykę.