Jak otworzyć kawiarnię dla dzieci?

Dzieci są również dorośli tylko małe. Warto pamiętać, jeśli zdecydujesz się poświęcić takiej działalności jak kawiarnia dla dzieci. Aby otworzyć podobną instytucję, musisz pracować ciężej lub lepiej niż w zwykłej kawiarni dla dorosłych. W końcu twoi przyszli goście są specjalnym kontyngentem, a zatem sama instytucja powinna być wyjątkowa.
Począwszy od wyszukania odpowiedniego pomieszczenia. Wcześniej dowiedzieć się o potencjalnych konkurentach i monitorować ich działania. Zwróć uwagę, że przyszła kawiarnia dotyczyła polikliniki dziecięcej, przedszkoli, szkół, placów zabaw, parków, domów macierzyństwa oraz sklepów z zabawkami i zabawek dla dzieci. Następnie rozwiąż wszystkie problemy z inspekcją podatkową, uzyskaj zezwolenie SES i straży pożarnej, zorganizuj IP i uzyskaj patent na działalność handlową. Ale wiedz, że to wszystko może zająć ogromną ilość czasu.

Jak otworzyć kawiarnię dla dzieci?


Kiedy podejmuje się tak poważną działalność, jak tworzenie kawiarni dla dzieci, należy wziąć pod uwagę, że jedno pragnienie, takie jak "Chcę otworzyć kawiarnię dla dzieci", nie wystarczy. Twoja instytucja musi różnić się od standardowej normy dla dorosłych. Jeśli chcesz wydać pieniądze na pomysł wnętrza, zatrudnij specjalistów. Dla dzieci, najlepsze wnętrza będą odpowiednie zabawki, jasne kolory i postaci z bajek. Stań się twórcą małego, uroczego kraju, w którym dzieci będą chciały spędzać czas w kółko. Nie oszczędzaj w przestrzeni, na placu pokoju. Aby nie ograniczać liczby małych gości i ich rodziców - w kawiarnimusi pomieścić co najmniej 60 miejsc.
Oczywiście, musisz kupić meble, sprzęt kuchenny i sprzęt do strefy gier. Pomyśl o zakupie świetnego telewizora, dzięki któremu dzieci będą oglądać interesujące bajki i kreskówki.
Niech Twoja karta atutowa stanie się różnorodnym menu !!! Przynieś stałym klientom szeroki wybór dań na ciepło i na zimno, deserów, przekąsek, napojów, dań bocznych oraz dań mięsnych i słodyczy! Najważniejszą rzeczą do zapamiętania są interesy tych, którzy przyjdą do ciebie. Pamiętasz, co lubisz w swoim dzieciństwie?!
W zależności od tego, co masz na myśli i chcesz zbudować, sam zdecyduj, ile otworzyć kawiarnię dla dzieci.
Przybliżony koszt otwarcia instytucji powinien wyglądać następująco:

 • rejestracja przedsiębiorstwa (250-500 USD);

 • wynająć miejsce na kawiarnię (500-1200 USD);

 • materiały dekoracyjne (25-4000 USD);

 • sprzęt i meble (4 000-12 000 USD);

 • zakup produktów spożywczych do dań (2000-3500 $)

 • materiały reklamowe do kawiarni (1000-1500 $);

 • projekt reklamowy (500-1500 USD);

 • koszty dodatkowe (1500-3000 USD).


 • Weź pod uwagę także pieniądze, które będziesz potrzebować, aby oddać wynajętych pracowników.
  Twoja główna zasada, rozważając kwestię, jak otworzyć rodzinę i kawiarnię dla dzieci, niech stanie się JAKOŚCIĄ. "Lepiej mniej, ale lepiej".
  Chcesz przyjść nie tylko do jedzenia, ale z okazji świąt i urodzin? Świetny, świetny pomysł! Wynajmij osobę, która będzie odpowiedzialna za ustawienie i scenariusz wakacji i rozrywki dzieci!W ten sposób rozjaśnisz swoje życie, będziesz mieć trochę więcej wolnego czasu i dwa razy zwiększysz zapotrzebowanie na swoją kawiarnię. Powodzenia i inspiracji!