Jak narysować graffiti

Dzisiaj graffiti jest bardzo popularne wśród młodych ludzi, ale nie wszyscy potrafią pięknie i stylowo rysować graffiti. W Contact istnieje nawet specjalny program, ale postaramy się nauczyć, jak rysować graffiti na papierze ołówkowym, a następnie kolorować powstały projekt za pomocą farb lub kolorowych piór z pisakami.

1. Wybierz styl dla swojego słowa

Prawdopodobnie prawie każdy z nas poznał napisy wykonane w stylu graffiti na ulicach. Czasami nawet przydzielają specjalne miejsca władzom miasta. Jeśli nie, to śmiej się w Internecie, jest mnóstwo takich informacji i obrazów. Opowiadanie o wszystkich stylach graffiti jest trudne w krótkim artykule. Można jedynie zauważyć, że najbardziej popularnym i dość lekkim stylem jest grafit z zaokrąglonymi kształtami liter. Ten styl nazywa się Bubble.
Możesz wybrać zaokrąglone lub ostre krawędzie liter, takie same lub duże litery, a niektóre są mniejsze itp. Łatwiej jest naśladować styl niż go wymyślać, ale gdy nauczysz się prawidłowo rysować graffiti, możesz zaprojektować własny styl.

2. Napisz słowo na papierze

Możesz wybrać dowolne słowo dla graffiti. Najważniejsze jest, aby pozostawić wystarczająco dużo miejsca między literami, tak jak je rozszerzysz, i wypełnić przestrzeń między nimi później. Stwórz przestrzeń wystarczająco dużą, aby mieć miejsce na inne warstwy, ale nie tak dużo, że istnieją duże luki.

3. Zrobić styl graffiti ze struktury litery

Rysowanie graffiti wymaga lekkich pociągnięć ołówkiem, ponieważ możliwe jest poprawianie niektórych linii i popełnianie drobnych błędów. To jest lekcjaAby uzyskać wszystkie litery zgodnie z wybranym stylem, potrzeba dużo czasu i cierpliwości. Pamiętaj, że w grafice graffiti słowa muszą być oryginalne, jeśli to możliwe, bez kopiowania, bez graffiti. Nie bój się zmieniać listów na nieuznawanie.

4. Liniowe zmiany grubości

Można wykonać wszystkie linie o tej samej grubości, ale można uzyskać efekty cieniowania i 3D, jeśli linie są grubsze w różnych miejscach. Na przykład górna i jedna strona litery "C" może być bardzo gruba, a dolna i druga strona zwężone. Użyj ołówka, aby zmienić grubość, jeśli chcesz później przyciemnić tusz lub marker, więc nie musisz mieć koloru czarnego jako żywicy. W ten sposób będziesz mógł sobie wyobrazić, jak grubość linii zmieni wygląd litery.

5. Dodaj pożądane efekty

Po zakończeniu rysowania liter możesz dodać dodatkowe szczegóły do ​​swojego graffiti. Być może jedna z liter przedstawia zip lub drop, eksperyment. Bardzo efektownie wyglądający list wygląda w "P". Możesz umieścić bańkę wokół słowa jak w komiksach. Możliwości są ograniczone jedynie twoją wyobraźnią i wyobraźnią.

6. Skopiuj obrazek

Jeśli popełniłeś jakieś poważne błędy podczas malowania grafenu, nie będziesz w stanie dalej narysować go poprawnie. Pamiętaj, aby skopiować wzór narysowany ołówkiem przed ostatecznym rysowaniem lub kolorowaniem. Użyj ustawień skanera, aby wszystkie odcienie i efekty były prawidłowo odzwierciedlone na papierze do kopiowania.

7. Zaćmienie liniiołówek

Użyj ołówka lub markera, aby przyciemnić linie narysowane ołówkiem. Linie te są bardziej lub mniej trwałe, dlatego należy zachować szczególną ostrożność. Nie martw się o mały błąd, możesz to naprawić, aby nie było to zauważalne. Powiedz, jeśli linia była zbyt gruba lub przekroczyłeś linię, wypełnij ją, aby uzyskać dodatkową objętość.

8. Dodaj kolor graffiti

Aby wypełnić kolorem twoich słów, można najpierw posmytysya inne przykłady, ale nie zamalować liter ołówkiem. Ołówek robi tylko jednokolorowy obraz, pomimo dużej liczby odcieni i odcieni. A graffiti musi być jasne i zauważalne, co można osiągnąć tylko za pomocą farb. Prawie żadna praca na graffiti nie jest wykonywana w jednym kolorze. Możesz także wypełnić każdą literę w różnych kolorach lub zrobić tylko kilka innych kolorów. Możesz tylko tworzyć dodatkowe szczegóły o innym kolorze. Ale nie rysuj graffiti zbyt kolorowo. Jasne kolory będą odwracać uwagi od głównego efektu graffiti i nie koncentrując się na słowo.