Czy Żaden system Frost w lodówce?

Oczywiście skomplikowane pytanie. Właściciele lodówek No Frost są podzieleni na dwie grupy: zadowoleni, a zatem niezadowoleni.

Mam nadzieję, że wiesz, jaki rodzaj systemu jest tak przebiegły? Jeśli nie, przeczytaj artykuł "Nowoczesna lodówka. Co to jest No Frost? "I wróć tutaj, aby poradzić sobie z problemem jego konieczności.

Aby zrozumieć, jak ważny i konieczny jest system No Frost w nowoczesnej lodówce, przeanalizujmy wszystkie jego zalety i wady.

Zalety lodówek z systemem No Frost (bez przymrozków).

* Główna zaleta tego systemu jest zawarta w samej nazwie. Lodówki, wyposażone w No Frost, nie wymagają rozmrażania. Jednak staram się używać lodówki, nie mojej, przez rok, dwa lata, nawet nie wiem czy nie lubię ... Zapach nie będzie przyjemny.
* Ze względu na stałą wymuszoną cyrkulację zimnego powietrza w jednostce chłodzącej, temperatura jest rozkładana równomiernie i równomiernie w każdym z jej punktów. W konwencjonalnej lodówce dolna część komory chłodzącej ma niższą temperaturę.
* Dzięki ukierunkowanemu przepływowi zimnego powietrza w komorze zamrażarki, ciepłe produkty zamrażają się szybciej, oszczędzając w ten sposób składniki odżywcze, witaminy.
* I wreszcie, z powodu tego samego wymuszonego dopływu powietrza, istnieje możliwość dokładniejszej kontroli temperatury w komorze chłodniczej - do jednego stopnia. Aby to zrobić, konieczne jest również wyposażenie lodówki w elektroniczną jednostkę sterującą.

Wady lodówek zBrak systemu Frost.

* Większe zużycie energii. Prawdopodobnie z tego powodu europejska pedanteria i producenci ekonomiczni prawie całkowicie ignorują ten system w swoich lodówkach. Bardzo rzadko można spotkać się z lodówką europejskich producentów z systemem No Frost, choć oczywiście istnieją wyjątki.
* Zwiększony poziom hałasu. Dzięki obecności wentylatora podczas pracy No Frost, hałas w takich lodówkach jest o rząd wielkości wyższy niż w przypadku ich regularnych odpowiedników. Dlatego, jeśli planujesz postawić lodówkę niedaleko miejsca odpoczynku nocnego lub po prostu nie lubisz obcych dźwięków, powinieneś powstrzymać się od wyboru takiego chłodzenia.
* Stale krążące powietrze w komorach chłodniczych bez Frostu, produkty przechowywane bez zapieczętowanego opakowania mogą pozbyć się wilgoci. Muszę wszystko spakować.
* Mniejsza objętość użytecznej przestrzeni w komorze zamrażarki. Nie będąc śmiejącym się z faktu, że instalacja systemu No Frost jest prawie niewidoczna dla użytkownika, wciąż jest obecna i zajmuje miejsce. W prostych lodówkach to miejsce jest zarezerwowane dla żywności.